. سامانه رای شمار چرا رای شمار؟ رایگان شروع کن راهنمای رای شمار بلاگ اخبار مشتریان ما
ورود/ ثبت نام

مزایای استفاده از اپلیکیشن رای گیری

اپلیکیشن رای گیری آنلاین و رایگان رای شمار

مزایای استفاده از اپلیکیشن رای گیری

عصر دیجیتال به سرعت کاربران را قادر می سازد تا فناوری جدیدی را به عنوان مشاغل مختلف از آن استفاده کنند و به دنبال راه‌های جدید برای ارائه خدمات خود باشند. اگر شما برنامه موبایل را برای تجارت خود ندارید، ابتدا باید از مزایای داشتن یک برنامه تلفن همراه مطلع شوید در غیر این صورت شما یک فرصت بزرگ برای جذب مشتری‌های بالقوه خود را از دست خواهید داد.

اهمیت توسعه برنامه‌های تلفن همراه برای مشاغل امروزه مشهود است، زیرا کاربران بیشتری به دنبال انجام کارها به صورت مجازی هستند. از طرف دیگر، مشاغل نیز در حال تغییر نحوه عملکرد خود هستند. آن‌ها مزایای برنامه‌های تلفن همراه را برای مشاغل درک می‌کنند و راهی آسان برای کاربران فراهم می‌کنند تا از خدماتشان بهره مند شوند.

مزایای برنامه‌های تلفن همراه برای تجارت چیست؟

 1. اپلیکیشن موبایل به ارتقا یک کسب و کار کمک می‌کند و پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می‌دهد.
 2. رفع نیاز و احترام به حقوق مشتری
 3. افزایش جذب و رضایت مشتری
 4. برند سازی و ارتقا سطح کیفیت کسب و کارتان
 5. ارتباط سریع و آسان با مشتری
 6. بهبود وفاداری مشتریان
 7. افزایش تعامل با مشتری
 8. ارائه خدماتی بهتر به مشتریان

مردم در محیط رقابتی امروز از تلفن همراه استفاده می‌کنند تا از برند‌های مورد علاقه خود مطلع شوند تا از خدمات آنان بیشتر و بهتر استفاده کنند زیرا اپلیکیشن‌ها به مشتریان بالقوه امکان دسترسی سریع به تمام اطلاعات را می‌دهد.

 صرف نظر از صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، مزایای داشتن برنامه تلفن همراه برای مشاغل، بسیار زیاد است و سرمایه گذاری در آن بهترین معامله تجاری است. شما می‌توانید این جهش بزرگ را راهی برای باز نگه داشتن تجارت خود در 24 ساعت شبانه روز در نظر بگیرید و یک پشتیبانی 24 ساعته را به کاربران خود ارائه دهید.

دستگاه‌های موبایل با دیدن زمان استفاده زیاد در طول شبانه روز، اکنون جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما هستند. دارندگان برنامه می‌توانند از این امر به نفع خود استفاده کنند و با بهبود نرم افزار خود سعی در جذب مشتری و افزایش زمان ماندن آنان در برنامه داشته باشند.

هرچه عناصر نام تجاری (لوگو، ترکیب رنگ و غیره) بیشتر و جذاب‌تری در برنامه قرار بگیرد، می‌تواند تأثیر بهتری در نتایج بازاریابی برند داشته باشد. حتی می‌توانید از اطلاعات جمع آوری شده از این برنامه برای درک بهتر مخاطبان خود و بهبود استراتژی بازاریابی برند خود استفاده کنید.

امروزه افراد از فناوری‌های پیشرفته‌ای در خصوص رای گیری آنلاین استفاده  می‌کنند که اپلیکیشن انتخابات آنلاین یکی از به روزترین و جدیدترین پلت فرم‌هایی است که هر سازمان و یا مجموعه‌ای با نصب آن در گوشی همراه خود می‌تواند از فواید آن بهره مند شده و رای گیری آنلاین، نظرسنجی اینترنتی و یا وبینار خود را از طریق اپلیکیشن رای گیری انجام خواهد داد.

چرا نیاز به اپلیکیشن رای گیری داریم؟

شاید این سوال پیش بیاد که اصلا چرا باید از نرم افزار رای گیری آنلاین رایگان استفاده کنیم لذا بهتر است اول به این سوال پاسخ دهیم.

بنابراین همانطور که می‌دانید انتخابات آنلاین و رای گیری اینترنتی از طریق سامانه‌های هوشمند انجام می‌گیرد اما تصور کنید در یک ‌سازمانی تمام افراد و یا کارمندان آن قادر نباشند که از طریق سیستم وارد سامانه شوند و یا اصلا لب تاب آنان در دست نیست که بتوانند در انتخابات سازمان دلخواه خود شرکت کنند بنابراین در اینجا بهتر است که حتماً آن سازمان دارای اپلیکیشن رای گیری باشد.

اپلیکیشن رای گیری آنلاین رایگان در واقع دسترسی تمام اعضای سازمان برای ورود به سامانه هوشمند و شرکت در انتخابات آنلاین را به سادگی فراهم می‌کند.

در این صورت اگر شخصی در جایی بود که امکان دسترسی به کامپیوتر شخصی و یا لب تابش را نداشت به راحتی با استفاده از گوشی همراه خود در رای گیری اینترنتی شرکت کند.

تنها نکته مهم در استفاده از اپلیکیشن رای گیری آنلاین رایگان این است که اول از همه حتماً برنامه را در گوشی هوشمند خود نصب کند و بعد اینکه هم به اینترنت متصل باشد تا آرای خود را به ثبت رساند.

" رای گیری آنلاین و الکترونیکی را از کجا شروع کنم ؟ "

فواید استفاده از اپلیکیشن رای گیری

شاید بزرگترین فواید استفاده از نرم افزار رای گیری این باشد که به راحتی و تنها در چند ثانیه بتوانید به کاندیدای مورد نظر خود رای دهید. این تکنولوژی برای کسانی که به تلفن همراه و اینترنت دسترسی دارند تنها چند دقیقه زمان می‌برد تا در انتخابات آنلاین خود شرکت کتند.

 • حدف فواصل جغرافیایی

اپلیکیشن رای گیری نیاز به حمل و نقل را از بین می‌برد و دیگر نیاز نیست که مسافت‌های طولانی را طی کرده تا به صندوق‌های رای گیری برسید و سپس در انتخابات خود شرکت نمایید. بنابراین به جای صرف هزینه و زمان برای رسیدن به محل انتخابات از طریق موبایل خود به راحتی انتخابات خود را به ثبت رسانید.

 • کاهش هزینه و زمان

زمان از دست رفته در محل کار را از بین می‌برد لذا دیگر نیاز نیست که محل کار، تحصیل و زندگی خود را در یک شهر ترک کرده و برای شرکت در انتخابات به شهر دیگری بروید. اپلیکیشن رای گیری از تأثیر بد موانعی مانند عدم مراقبت از کودک، بیماری، سردرگمی در مورد مکان‌های رای گیری و صف‌های طولانی می‌کاهد.

اپلیکیشن رای گیری آنلاین رایگان، رای دادن را برای افراد دارای معلولیت، مشکلات اضطرابی یا شرایط جدی پزشکی آسان و خصوصی می‌کند بنابراین شخص با خیال آسوده و تمرکز بالا می‌تواند از طریق تلفن همراه خود در انتخابات شرکت کند و بعد از بررسی رزومه هر کاندیدا، شخص مورد نظر خود را انتخاب نماید.

 • عدم تقلب در انتخابات

از دیگر فواید شرکت در انتخابات از طریق اپلیکیشن رای گیری، عدم تقلب در انتخابات است. از آنجایی که اپ رای گیری باید در گوشی هر شخصی به طور جداگانه نصب شود لذا تقلب کردن در آن امکان ندارد زیرا هر شخصی گوشی شخصی خود را دارد و از طریق همان وسیله شخصی خود باید در انتخابات شرکت کند. بنابراین تا زمانی که گوشی تلفن همراه نزد شخص نگه داری شود امکان تقلب در آن به هیچ وجه وجود ندارد.

 • پشتیبانی راحت مشتریان

برخلاف سایت انتخابات آنلاین و یا سامانه هوشمند رای گیری، یک نرم افزار رای گیری بسیار مطمئن‌تر، شخصی‌تر و راحت تر است. با توجه به اینکه آن‌ها می‌توانند با اطلاعات تماس خود وارد سیستم شوند، لذا مشتریان نگران از دست دادن پیگیری در مورد درخواست‌های پشتیبانی خود نیستند.

به همین ترتیب، تیم برگزاری انتخابات آنلاین می‌توانند به راحتی به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند که این به آن‌ها کمک می‌کند تا سریع‌تر و بهتر به مشتریان خدمات دهند.

اپلیکیشن رای گیری آنلاین رای شمار

بنابراین اپلیکیشن رای گیری و نرم افزار انتخابات آنلاین که باید طراحی شده متناسب با انواع گوشی و سیستم عامل‌ها (مانند اندروید و ios) باشد زیرا باعث بهبود گردش کار در کسب و کار شما می‌شود که سرانجام تأثیر کلی آن بر درآمد زایی شما مشهود خواهد شد.

اپلیکیشن رای گیری آنلاین رای شمار بسیار سبک و راحت و قابل فهم بوده و توسط افراد در سنین و موقعیت‌های مختلف به سادگی قابل استفاده می‌باشد. شما می‌توانید نرم افزار رای گیری آنلاین رای شمار را از طریق بازار و یا گوگل استور و حتی از طریق سایت رای گیری رایگان و آنلاین رای شمار دانلود کرده و با مراجعه به بخش مورد نظر خود به کاندیدای برگزیده خود رای دهید و رای اینترنتی خود را ثبت کنید.

اپلیکیشن رای گیری آنلاین رای شمار شامل: انتخابات آنلاین، انتخابات حضوری، تاریخچه انتخابات، نظر سنجی، تاریخچه نظر سنجی و وبینار می‌باشد. چنانچه زمانی که به شرکت در انتخابات آنلاینی دعوت شده‌اید می‌توانید به قسمت انتخابات آنلاین در اپلیکیشن رای گیری ورود کرده و رای اینترنتی خود را به ثبت برسانید.

 • توسط: رای شمار
 • بازدید: 2364
 • تاریخ نشر: 1400/04/13

مطالب مرتبط

انتخابات آزاد و منصفانه

انتخابات آزاد و منصفانه

ادامه ...

وظایف و اختیارات

وظایف و اختیارات مجریان در انتخابات آنلاین

ادامه ...

انتخابات آنلاین

حقوق رای دهندگان در انتخابات آنلاین

ادامه ...

تهدیدات امنیتی

رایج‌ترین و خطرناک‌ترین تهدیدات امنیتی

ادامه ...

گواهی SSL

گواهی SSL چیست؟

ادامه ...

امنیت سایبری و محرمانگی در انتخابات آنلاین

امنیت سایبری و محرمانگی در انتخابات آنلاین

ادامه ...

صندوق رای اینترنتی

صندوق‌ رای در بستر اینترنت

ادامه ...

امنیت وب و اهمیت آن

امنیت وب و اهمیت آن

ادامه ...

نحوه اجرای دقیق و موثر انتخابات سالم

نحوه اجرای دقیق و موثر انتخابات سالم و آنلاین

ادامه ...

تفاوت برگزاری انتخابات حضوری با رای گیری آنلاین

تفاوت برگزاری انتخابات حضوری با رای گیری آنلاین

ادامه ...

اپلیکیشن رای گیری آنلاین و رایگان رای شمار

مزایای استفاده از اپلیکیشن رای گیری

ادامه ...

شفافیت در انتخابات

تضمین شفافیت در انتخابات آنلاین

ادامه ...

رمزنگاری در سامانه رای گیری آنلاین

رمزنگاری در سامانه‌ رای گیری آنلاین

ادامه ...

قواعد مهم در سامانه آنلاین

قواعد مهم که در هر سامانه آنلاین باید رعایت شود!

ادامه ...

احراز هویت در سامانه‌های آنلاین راگیری

احراز هویت در سامانه‌های آنلاین راگیری

ادامه ...

نکات مهم در برگزاری انتخابات آنلاین

نکات مهم در برگزاری انتخابات آنلاین

ادامه ...

آیا سامانه رای گیری آنلاین قابل اعتماد هستند؟

آیا سامانه‌های رای گیری آنلاین قابل اعتماد هستند؟

ادامه ...

سامانه هوشمند رای شمار

سامانه هوشمند رای گیری

ادامه ...

رای گیری الکترونیکی

ویژگی‌های سامانه رای گیری الکترونیکی

ادامه ...

رای گیری الکترونیکی را از کجا شروع کنم ؟

رای گیری آنلاین و الکترونیکی را از کجا شروع کنم ؟

ادامه ...

انتخابات مدارس

انتخابات در مدارس

ادامه ...

سیستم انتخابات

انتخابات، نظرسنجی، همه پرسی

ادامه ...