. سامانه رای شمار چرا رای شمار؟ رایگان شروع کن راهنمای رای شمار بلاگ اخبار مشتریان ما
ورود/ ثبت نام

انتخابات دانشجویان وزارت بهداشت

اخبار سایت

انتخابات دانشجویان وزارت بهداشت

انتخابات دانشجویان وزارت بهداشت

به گزارش سامانه انتخاباتی رای شمار و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مفدا، انتخابات "شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت" و همچنین انتخابات "هیات مرکزی نظارت بر این شوراها" از طریق سامانه هوشمند رای گیری آنلاین رای شمار، در تاریخ 3 شهریور ماه سال 1400 روز چهارشنبه با حضور مهندس رحمان خدابنده مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در این انتخابات کاندیداها دانشجویان وزارت بهداشت به ترتیب: احسان آزاد منش از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، محمد رضا کریمی زارچی از دانشگاه علوم پزشکی بم، یاشار فلاحتی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، علی محمد پور از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، عبدالباسط ربانی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمد نظری از دانشکده علوم پزشکی شوشتر، امیرمسعود عسگری از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، جهانگیر سیفی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان، رضا جمالی دلفان از دانشگاه علوم پزشکی همدان، محمد رضا قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج معرفی شدند.

لذا اسامی مجاز به شرکت در انتخابات دانشجویان وزارت بهداشت هم قبل از شروع انتخابات در سامانه رای شمار وارد شده و بعد از انتشار انتخابات با ارسال پیامک اطلاع رسانی از سوی سامانه، رای دهندگان می‌توانند از طریق کامپیوترهای شخصی خود و یا گوشی موبایل در انتخابات شرکت کرده و به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

رای دهندگان توانستند از طریق نصب اپلیکیشن رای گیری رای شمار و یا از طریق وب اپ وارد سامانه و فضای انتخاباتی خود شوند و با مشارکت 100 درصدی در رای گیری اینترنتی اعضای دانشجویی هیات مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت و همچنین شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت شرکت کرده و به کاندیدای مورد علاقه خود رای دهند.

از ویژگی بارز و برجسته سامانه رای شمار این است که شرکت کنندگان می‌توانند قبل از ثبت رای خود به سوابق و رزومه کاندیداها دسترسی داشته و پس از بررسی و مشاهده سوابق کاری و تحصیلی آنان اقدام به رای دادن کنند.

در نهایت پس از اتمام و خاتمه یافتن زمان شرکت در انتخابات دانشجویان وزارت بهداشت، آرا از طریق سامانه هوشمند رای شمار محاسبه شده و در همان زمان نتیجه آرا اعلام گردید که سیامک اشرفی برگزیده از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان دبیر و مهدی سقاوی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان به عنوان نایب دبیر انتخاب شدند.

سامانه رای گیری اینترنتی رای شمار بسیار مفتخر است که در دوران کرونایی که پایان آن مشخص نیست؛ توانسته از طریق بستر اینترنت، استفاده لازم را برای عدالت در ارائه خدمات به دانشجویان در دانشگاه‌های علوم پزشکی فراهم نماید و یک انتخابات سالم، آسان و سریع را برای مردم عزیزمان عرضه نماید.

  • توسط:
  • بازدید: 3502
  • تاریخ نشر: 1400/06/08